CATERING / RAUT / ŠVÉDSKÉ STOLY / RAUTY A CATERING PÍSEK

   

SVATEBNÍ HOSTINY

CATERING A RAUT V PŘÍRODĚ   
CATERING A RAUT U VÁS   

CATERING, RAUTY A ŠVÉDSKÉ STOLY   

CATERING - RAUT

PARTNERSKÉ WEBY 01

STRANA 01 - 02 - 03 - 04


________________________________________

OBYTNÉ VOZY

Vybavené obytné vozy, obytné přívěsy najdete v karavanovém centru na www.mobilityarea.eu.

CATERING NA PŘÁNÍ

Zaridime vam prvotridni catering dle Vasich prani.

HOLZ PALETTEN

Wann sollte man wollte, ist einfacher zu handhaben und transportieren Sie Ihre Waren, Sie müssen es nur richtig kaufen Holz Paletten.

KARNEVALOVÝ KOSTÝM PRO KARNEVAL

Vtipné karnevalové kostýmy filmových postav pro dokonalý karneval.

VIDEO OD FILMOVÉHO STUDIA

Nabízíme profesionálně natočené reklamní video od naší filmové produkce.

HRAČKY ZE DŘEVA

Veselé dřevěné hračky s krtečkem doplní dětský pokoj.

BAREVNÉ SEDACÍ VAKY

Pohodně se posadte i u vás doma, staci mit úžasné sedací vaky a sedací pytle.

LUXUSNÍ HODINKY

Luxusní hodinky DIESEL, DKNY, CITIZEN, CASIO jsou nezbytnym doplnkem kazdeho muze i zeny.

RAZÍTKA RYCHLE

Nabízíme kancelářská razítka rychle nebo velkoplošná razítka včetně grafického návrhu.

CATERINGOVÉ SLUŽBY NEJEN PRO SVATBY A RAUTY

Jako formu občerstvení na firemních akcích můžete zvolit rauty, švédské stoly nebo barbecue párty. Pro tyto účely si vyberte správnou cateringovou společnost, která zajistí vše od hudby a doprovodného programu až po samotný catering. I pro společenské příležitosti a svatby bývá forma svatební hostiny řešena formou cateringu nebo rautů. Navštivte specialistu na catering na http://www.bps-catering.cz/cs/catering/

DĚTSKÉ DŘEVĚNÉ HRAČKY DO DĚTSKÝCH POKOJŮ

Malované dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje můžete zakoupit na našem eshopu www.dekorace-drevene-hracky.cz. Kromě dětských dřevěných hraček zde naleznete i plechové hračky a látkové dekorace a loutky.

NOVÉ KARAVANY SKLADEM

Nové karavany zajistí svobodu vaší dovolené a pohyb na cestách po Evropě. Naše karavanové centrum nabízí i odborný servis a poradenství.

FILMOVÉ STUDIO A PRODUKCE V PRAZE

Naše filmové studio a produkce natočí umělecké snímky i firemní videoprezentace. Více informací na webu www.filmove-studio.cz

Holzverpackungen - Paletten

Spezielle Verpackung, Holzverpackungen und Paletten sind ideal für den Transport Ihrer Waren. Kontaktieren Sie uns unter www.pliva-holzverpackungen.de

MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVY

Navštivte náš nový eshop a objednejte si čalouněné sedací soupravy. Kromě sedacích souprav nabizíme moderní dřevěný nábytek, kuchyně, matrace i bytové doplňky.


OBYTNÁ AUTA A KARAVANY PRO BYDLENÍ NA KOLEČKÁCH

Mít tak svůj dům na kolečkách a moct bydlet každou chvilku jinde. No nebylo by to úžasné, řekněte. Kdysi to byl normální způsob života. Kočovní herci cirkusáci a i jiní obyvatelé planety jezdily sem a tam za obživou. Pravda ne v obytných vozech nebo karavanech jak je tomu dnes, ale měli maringotky, karavany anebo dřevěné vozy s plachtou tažené koňmi. Anebo ty karavany ty jsou zase na poušti a prohání se tam na velbloudech beduíni. Prý jsou nebezpeční, tak tam raději se svým novým obytným autem nepojedeme, co kdyby nám ho vzali. Zaparkujeme hezky na zahradě, sem žádní beduíni s karavany nepřijedou a nemusíme se obávat, že skončíme o žízni a hladu někde v poušti. Tak nám můžou být všechna ta obytná auta a karavany i s beduíni ukradená.

FILMOVÉ STUDIO A FILMOVÁ PRODUKCE

Prežské filmové studio a filmová produkce zajistí natočení i postprodukci, vytvoření námětu, napsání scénáře a dramaturgie. Filmové studio realizuje hrané filmy, dokumentární filmy, videoprezentace, instruktářní filmy, hudební videoklipy i natáčení módních přehlídek. Má také profesionální záznamovou techniku SONY XDCAM PMW EX3 s mikrofony RODE NTG3.

LED PÁSKY PRO TUNING - LED OSVĚTLENÍ DO AUTA

Franta jednoho dne přijel z neskutečně vytuněnou motorkou. Svítila jako kolotoč na matějský pouti. Nakoupil tuny led pásků v nějakém e-shopu z led páskama a osvětlením prý za výhodné ceny a polepil jimi celou motorku, blázen jeden. Prý je to dneska „IN“ mít LED pásky do auta i na čele. Když to uviděl Pepa najel na e-shop „led-osvetleni-svetla.cz“ a nakoupil si také ty LED pásky pro tuning. Prý se hodí i na auta nejenom na motorky a tak teď mají oba dva tunningy z led osvětlení nenormální a všichni závidí. Asi si je koupím taky, ale mám jenom horské kolo. No ale přeci nebudu zaostalý no ně?

POHÁDKOVÉ DŘEVĚNÉ HRAČKY

Do nové dřevostavby patří nepochybně dřevěné hračky . No a také nějaké ty dekorace a to nejenom do dětského pokoje. Dekorace si můžete dát třeba na chodbu nebo do obýváku. Všude se mluví o návratu k přírodě, je na čase se vrátit. Děti po návratu ze školy si můžou hrát ve svém dřevěném pokoji se svými dřevěnými hračkami a postavit z nich nový dřevěný pokoj pro své dřevěné kamarády. Dřevěné kostky, letadla, panáčci a panenky domečky i stromečky to vše ze dřeva pro děti i rodiče. Nic lepšího nenajdete, než sou dřevěné hračky a dřevěné dekorace do dětského pokoje . Jedině snad dřevěné děti.

PENZION BEROUNKA S LEVNÝM UBYTOVÁNÍM ZA 130 KČ

Hledáte klidné prostření pro vaši dovolenou? Navštivte lokality berounsko, křivokládsko nebo Karlštějn. Příjemný penzion Berounka nabízí levné ubytování na Berounce pro všechny nenáročné klienty, včetně celodenního stravování. Více informací nelaznete na webu www.penzion-berounka.cz


KUCHYŇSKÉ LUSTRY A LED PÁSKY POD KUCHYŇSKOU LINKU

Zařizujete novou kuchyň? Pro stropní osvětlení použijte moderní závěsné lustry do kuchyně, pod kuchyňskou linku zas efektní barevné nebo bílé LED pásky pod kuchyňskou linku.


VŠE PRO DĚTSKÉ POKOJE - DŘEVĚNÉ HRAČKY I BAREVNÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE

Kvalitní a bezpečné dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje jsou vyrobeny z nezávadných materiálů za použití ekologických barev. Dřevěné dračky pozitivně rozvijí motorické schopnosti vašeho dítěte.


LED OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Internetový obchod LED OSVĚTLENÍ - LED SVĚTLA nabízí prodej interiérového i venkovního LED osvětlení. Využijte akce a slevy na LED žárovky, LED pásky a RGB LED pásky pro váš moderní byt.

STAVEBNÍ PARCELY PÍSEK

Využijte možnosti bydlení v příjemné a klidné lokalitě Svatý Václav v jihočeském Písku. Projekt nabízí volné stavební parcely Písek pro rodinné domy i stavební pozemky Písek pro bytové domy a garáže. Součástí urbanistického celku jsou i obchody, parky a dětská hřiště.

CATERING A RAUTY NEJEN PRO FIRMY

Cateringová a rautová společnost CENTRUM OSLAV Předotice zajistí catering pro svatby vašich snů u vás doma nebo na zámku a připravi chutný raut podle vašich představ (rauty i švédské stoly). Bistro mls v Blatné nabízí rozvozy jídel do domácností, institucí nebo firem. Zavolejte nám na telefon 723 659 908.


ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO POTĚŠENÍ A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PRO RADOST

Navštivte náš obchod ORIGINÁLNÍ DÁRKY A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA v Praze v Mánesově ulici nebo on-line na adrese www.originalni-darky-etno.cz. Najdete zde produkty z přírody: přírodní kosmetika, konopná kosmetika, potravinové doplňky. Nebo originální dárky ruční výroby: etno hudební nástroje, vlněné výrobky, originální nástěnné hodiny nebo originální šperky.


KREATIVNÍ GRAFICKÉ STUDIO

Naše grafické studio je vesmírně šikovné a kreativní, proto nabízí moderní kreativní grafiku reklamních a firemních tiskovin nebo grafické zpracování venkovní reklamy jako jsou třeba polepy aut nebo billboardy. A protože je naše grafické studio i všehoschopné, úmí nafotit i reklamní a produktové fotografie. A pokud se vám zdá, že samochvála smrdí, rozdáme vám plynové masky.


CORPORATE IDENTITY A JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL PRO FIRMY

Chcete zpracovat moderní vizuální styl firmy? Svěřete se odborníkům na corporate identity a oslovte naše grafické studio. Zpracujeme váš vizuální styl vždy na tělo vaší firmy srozumitelný vašim klientům od loga společnosti, webdesignu, vizitek a jiných merkantilních tiskovin, venkovní reklamu a reklamní tiskoviny až po internetové reklamní bannery a fotobanku.


TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ A PRONÁJEM E-SHOPŮ

Využijte naší mimořádné nabídky a rozjeďte své podnikání s on-line prodejem již od 295 Kč měsíčně. Neplaťte drahé nájmy za kamenné krámy, postavíme vám eshop a můžete prodávat s námi. Naše internetové studio nabízí pronájem e-shopů pro vaše podnikání. Tvorba internetových obchodů neznamená vždy jen instalace šablon. My šablony nepoužíváme, vždy vytváříme moderní webdesign eshopů na tělo vaší firmy.


REKLAMNÍ AGENTURA PRO TVORBU REKLAMY

Chcete originální reklamnu? Chcete originální a výstižný slogan? Chcete vymyslet a navrhnou reklamní kampaň pro váš produkt? Naše reklamní agentura vše vymyslí a zrealizuje. Reklamní studio a jeho tvorba sloganů vás osloví.


PENZIONY LIPNO

Šumava nabízí ubytování a penziony Lipno pro vaši dovolenou

STAVEBNÍ PARCELY PÍSEK

Využijte možnosti bydlení v příjemné a klidné lokalitě Svatý Václav v jihočeském Písku. Projekt nabízí volné stavební parcely Písek pro rodinné domy i stavební pozemky Písek pro bytové domy a garáže. Součástí urbanistického celku jsou i obchody, parky a dětská hřiště.

KOTLE A BOILERY ON-LINE

Specializovaná prodejna na kotle, boilery a radiátory Zdeněk Baláž zajišťuje odborný servis a montáž kotlů, plynové montáže i elektroinstalační práce. Navštivte nově otevřený on-line prodej na www.kotle-boilery.cz

TVORBA LOGA

Kvalitní značka splečnosti je základem dobré corporate identity. Tvorba loga a grafického manuálu logotypu je jednou z hlavních činností našeho grafického studia. nebojte se nás oslovit. Moderní logo vystihující činnost vaší firmy osloví i vaše budoucí klienty.


CATERING A RAUTY NEJEN PRO FIRMY

Cateringová a rautová společnost CENTRUM OSLAV Předotice zajistí catering pro svatby vašich snů u vás doma nebo na zámku a připravi chutný raut podle vašich představ (rauty i švédské stoly). Bistro mls v Blatné nabízí rozvozy jídel do domácností, institucí nebo firem. Zavolejte nám na telefon 723 659 908.


ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO POTĚŠENÍ A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PRO RADOST

Navštivte náš obchod ORIGINÁLNÍ DÁRKY A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA v Praze v Mánesově ulici nebo on-line na adrese www.originalni-darky-etno.cz. Najdete zde produkty z přírody: přírodní kosmetika, konopná kosmetika, potravinové doplňky. Nebo originální dárky ruční výroby: etno hudební nástroje, vlněné výrobky, originální nástěnné hodiny nebo originální šperky.


KOSMETIKA PRO KOSMETICKÉ SALONY PRO PROFESIONÁLNÍ PÉČI O PLEŤ A TĚLO

Seznamte se s kosmetikou Natinuel. Natinuel je profesionální kosmetika pro kosmetické salony, která zajistí dokonalou péči o pleť za použití nejnovějších technologií v kosmetice. Kromě prodeje kosmetických produktů nabízíme i účinné přístroje pro kosmetické salony. Více na webu www.natinuel.cz


VŠE OKOLO KONOPÍ V ESHOPU CANAPÍNO

Pokud hledáš vodní dýmky, semínka konopí, knížky o pěstování konopí, hnojiva, originální dárek jako konopná kosmetika musíš navštívit náš eshop plný trávy. Konopný obchod Canapíno tě mile překvapí svou konopnou nabídkou.


KVALITNÍ PONOŽKY ZE 100% BAVLNY

Pro teplo na nožky, navlíkni ponožky. Široký výběr dámských, pánských i dětských ponožek naleznete na webu BAVLNĚNÉ PONOŽKY. Firma NOVUMTEX zde nabízí sortiment. zimní ponožky, dětské ponožky, dámské ponožky, pánské ponožky, podkolenky, kotníkové ponožky nebo zdravotní ponožky. Veškeré ponožky jsou vyráběné s moderními vzory s využitím nanotechnologií.CENTRUM OSLAV  PŘEDOTICEPředotice 4, 397 01 Písek  telefon: 382 273 463/246     GSM: 723 659 908   e-mail: info@centrum-oslav.cz internet: www.centrum-oslav.cz

RAUT


WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART

tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů / tvorba loga / tvorba www stránek / tvorba corpotare identity

ZPĚTNÉ ODKAZY: filmové studio, natočení videa, focení svateb : půjčovna motorek s motocykly na pronájem : půjčovna obytných vozů pro dovolenou : moderní nábytek, čalouněné postele, moderní dekorace nejen pro catering a raut : ubytování a penziony Lipno : LED žárovky, LED pásky a LED osvětlení pro catering a rauty : catering - raut pro svatby a oslavy