CENTRUM OSLAV A ZÁBAVY PŘEDOTICE

 SVATBY A SVATEBNÍ HOSTINY U NÁS
 CATERINGOVÉ SVATBY A OSLAVY
           v přírodě, doma nebo v pronajatém sále
         ŠVÉDSKÉ STOLY
         KLASIKA
CATERINGSVATBY NA ZÁMKU STRAŽOVICE
CATERING RAUTY
CATERING ŠVÉDSKÉ STOLY
CATERING CATERING A CATERINGOVÉ SLUŽBY
CATERING NEJLEVNĚJŠÍ HOSTINA
CATERING KLASIKA
CATERING SVATEBNÍ GASTRO PŮJČOVNA
CATERING PÁRTY STANY
CATERING KONTAKT
CATERING O NÁS
 VLOŽIT POPTÁVKU
CENTRUM OSLAV A ZÁBAVY PŘEDOTICECENTRUM OSLAV A ZÁBAVY PŘEDOTICECENTRUM OSLAV A ZÁBAVY PŘEDOTICE

CATERINGOVÉ SVATBY A OSLAVY  

Pořádáte svatbu nebo oslavu doma, na zahradě, v přírodě, tělocvičně, na zámku, na hradě, na vodě, u lesa, obecním úřadě, nefunkční restauraci nebo v pronajatém sále?
Ceny akcí tzv. "NA KLÍČ" jsou individuální. Záleží na počtu hostů, místu konání, občerstvení, délce trvání apod. Oslovte nás a možná sami zjistíte, že svépomocí se jistě něco ušetří, ale né vždycky se to vyplatí.Máte vše potřebné a chybí pouze občerstvení?
Dodáváme občerstvení na svatby, oslavy, rauty, švédské stoly a firemní akce. Součástí občerstvení je i možnost zapůjčení nádobí a rautového vybavení k objednanému občerstvení. Jsme tu i pro ty, kteří hledají kvalitní občerstvení, ale nechtějí využít další služby s cateringem spojené. Pro ty, kteří si svou plánovanou akci chtějí udělat po svém, svépomocí. Pro ty, kteří chtějí dát svým hostům dobře najíst, napít a dostatečně je i pobavit. Dát možnost těm, kteří nechtějí nebo nemohou si pro svou akci najmout cateringovou firmu, která je mnohdy pro uskutečnění svých představ i zbytečná a nákladná.
FOTOGALERIE SVATEBNÍCH TABULÍ
 VLOŽIT POPTÁVKU


   

SVATEBNÍ HOSTINYCENTRUM OSLAV  PŘEDOTICEPředotice 4, 397 01 Písek   GSM: 723 659 908     e-mail: info@centrum-oslav.cz   internet: www.centrum-oslav.cz


WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba internetových obchodů a pronájem e-shopů